Mixcloud - Radyo ve DJ miksleri

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 81,9 MB
  • Sürüm 1.4.28
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Mixcloud
Dünyaca ünlü şarkıları Mixcloud mobil uygulaması içerisinden sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indireceğiniz Mixcloud mobil uygulaması içerisinden dünyaca ünlü şarkıları anında dinleyebilirsiniz. Yeni şarkıları ilk siz dinlemek isterseniz Mixcloud mobil uygulamasını değerlendirebilirsiniz. Milyonlarca kişinin üye olduğu Mixcloud mobil uygulaması ile sınırsız müzik keyfine erişebilirsiniz. 

Özel DJ setleri ile müzik keyfinizi sınırsız bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bir çok popüler şarkıya anında Mixcloud mobil uygulaması içerisinden ulaşabilirsiniz. Çeşitli tarzlarda müziklere ulaşmak için geniş bir sisteme sahip olarak dilediğiniz müziğe ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Yüzlerce kişinin üye olduğu Mixcloud mobil uygulamasında saatlerce vakit geçirebilirsiniz. 

Yeni yüklemeler hakkında haberdar olmak için en sevdiğiniz DJ'leri ve sunum yapanları takip edin. Mixcloud, Fatboy Slim, Avicii, Above, Beyond ve Absolute Radio, The Guardian Podcasts ve NTS Radio gibi radyo istasyonları dahil olmak üzere DJ'ler tarafından kullanılan isteğe bağlı radyo için dünyanın lider platformunda yer alabilirsiniz. Ekstra bir ücret ödemeden popüler müziklere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. 

Mixcloud - Radyo ve DJ miksleri indir